Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Epicka budowla - Katedra w Moguncji!


PissedMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20110625212448.png

 

Witam.

Chcę zaprezentować wam Katedrę św. Marcina i Szczepana w Moguncji, wybudowaną w Minecrafcie!

Budowałem ją ponad 10h, bloczków nie liczyłem ^^

http://www.youtube.com/watch?v=otqqwAAuKho&feature=channel_video_title

 

Download

Download jest w opisie filmu na youtube ;)

 

Zobacz też inne moje dzieła!

Panteon

 

Bardzo proszę o subskrypcję mojego kanału na youtube ;)

 

Zakaz kopiowania!

Przyjmuję zlecenia na grafikę - chętny? Napisz do mnie



Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój post - kliknij Lubię to!


Weteran
Opublikowano

Budowla epicka. Dla mnie lepsza od tych luxxx'a. Jeżeli mogę prosić podaj link do downloadu oraz skan tutaj na forum w

 [/ code]
1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

Loj ja pier ! SUPER ! Gościu wymiatasz ! Takie coś na MP zobaczyć :D Mi by się nie chciało budować :P

 

@UP

 

To jest reklama serwera ... Raport :D

Opublikowano

Widzę Pissed że minecraft służy Ci bardziej niż metin :P

Epickie. Graty :)

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano

Jeżeli chodzi o texture pack to połączyłem dwa (z tego co pamiętam - JoliCraft i Euphoria's Clean Pack). Połączyłem je w wersji 1.4_01, potem pobierałem inne i tak powstał texture pack :P

Na potrzebę tej budowli zmieniłem texturę cegły i texturę brązowej wełny (na ciemniejszą cegłę xD )

Przyjmuję zlecenia na grafikę - chętny? Napisz do mnie



Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój post - kliknij Lubię to!


Opublikowano

Spoko a takie jeszcze pytanie mógłbyś dac linka do twoich textur pack??

Napisz w teamcie linka wes wrzuc tego textur packa na megaupload . speedyshare. lub jakis inny proszee.... :D

Opublikowano

Texture pack jest już w paczce razem z save.

Możesz pobrać, jest w opisie filmu na youtube ;)

Przyjmuję zlecenia na grafikę - chętny? Napisz do mnie



Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój post - kliknij Lubię to!


Opublikowano

A kiedy mogę się spodziewać jezusa ze swiebodzina ?:><facepalm>

 

Prosisz i masz :D

 

72146-jezus-ze-swiebodzina.jpg

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Specjalista
Opublikowano

Sam tego raczej nie robil ,zbuduj coś wokół tej katedry ,albo posadź drzewa bo sama pustka tam jest.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Sam tego raczej nie robil ,zbuduj coś wokół tej katedry ,albo posadź drzewa bo sama pustka tam jest.

 

Robiłem to w 100% sam -.-

 

Nie ma sensu sadzić drzew. Gdyby katedra stała na naturalnym terenie, drzewa na pewno by się przydały ;)

 

Jeżeli znacie jakieś epickie budowle to piszcie na pw, może zbuduję :)

Przyjmuję zlecenia na grafikę - chętny? Napisz do mnie



Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój post - kliknij Lubię to!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...